Renault Grand Scénic
1.3 TCe Executive 7p. Automaat | Leder | Panoramadak | Trekhaak | Elek. Stoelen
Direct kopen, basisprijs: € 27.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 27.950,-
LEASEPRIJS: € 460,66 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Grand Scénic |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.3 TCe Executive 7p. Automaat | Leder | Panoramadak | Trekhaak | Elek. Stoelen |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 28 april 2023 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 51.994 km |
| Aantal zitplaatsen: | 7 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 460,66 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 27.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | Z-019-PL |
| Motorinhoud: | 1.333 cc |
| Vermogen: | 116 kw / 158 pk |
| Laadvermogen: | 723 kg |
| Gewicht: | 1.529 kg |
| Wielbasis: | 280 cm |
| Hoogte: | 165 cm |
| Breedte: | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.252 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Zonnescherm zijruiten
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Head-up display
- keyless entry/start
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Lederen bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- andere dakkleur
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- kunstlederen/microvezel bekleding
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- Pack winter
- sfeerverlichting
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel